Toruń, Zieleniec
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3076

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (Zieleniec) w cegle, położone na parterze, składające się z 3 rozkładowych pokoi (14m/12m/9m), oddzielnej kuchni (9m), łazienki, przedpokoju, oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: okna PCV,na ścianach ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 150,94 zł
cena 538 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Zieleniec

Toruń, Rubinkowo I, Józefa i Sylwestra Buszczyńskich
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3074

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (ul. Buszczyńskich) na parterze, składające się z 4 rozkładowych pokoi (25m/10m/9m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utrzymania - 730 ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 520,55 zł
cena 549 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Rubinkowo I, Józefa i Sylwestra Buszczyńskich

Toruń, Podgórz, Idzikowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3064

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Idzikowskiego) na II piętrze, składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utrzymania - 651 ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 980,00 zł
cena 449 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Podgórz, Idzikowskiego

Toruń, Podgórz, 63 Pułku Piechoty
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3056

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 3 rozkładowych pokoi (23m/11m/9m), kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie,na podłodze parkiet, okna ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 359,38 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Podgórz, 63 Pułku Piechoty

Toruń, Przy Lesie, Polna
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3038

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/10m), kuchni (11m), łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, na ścianach gładzie, na podłodze panele oraz terakota. Lokal jest ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 180,00 zł
cena 509 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Przy Lesie, Polna

Toruń, Centrum, Bawarczyków
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3033

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/10m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Istnieje możliwość kupna miejsca garażowego za dodatkowe 60000zł.  Mieszkanie jest w idealnym dobrym stanie ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 500,00 zł
cena 620 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Centrum, Bawarczyków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem