nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Stawki, Strzałowa

Toruń, Stawki, Strzałowa
mieszkanie na wynajem

KMP-MW-3097

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 pokoi (24m/9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym (na ścianach gładzie, okna PCV, nowe ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,47 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Stawki, Strzałowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Na Skarpie

Toruń, Na Skarpie
mieszkanie na wynajem

KMP-MW-3096

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, na podłodze ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
32,79 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Na Skarpie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów

Toruń, Koniuchy, Legionów
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3095

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku, charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utrzymania ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 017,24 zł
cena 465 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Koniuchy, Legionów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto, Mostowa

Toruń, Stare Miasto, Mostowa
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3094

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: nowe instalacje, nowe drewniane okna, na podłodze panele. ...

Powierzchnia
22,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 227,27 zł
cena 335 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Stare Miasto, Mostowa

Toruń, Lelewela i Kołłątaja, Lelewela
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3092

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle, na I piętrze) składające się z 4 rozkładowych pokoi (35m/18m/11m/7m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju, garderoby oraz 2 balkonów. Lokal jest w dobrym stanie technicznym: na ścianach ...

Powierzchnia
106,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 254,72 zł
cena 769 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Lelewela i Kołłątaja, Lelewela

Toruń, Kościuszki, Świętopełka
mieszkanie na sprzedaż

KMP-MS-3090

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku, charakteryzuje się umiarkowanymi kosztami utrzymania ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 395,83 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Toruń, Kościuszki, Świętopełka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem