19
ofert
Piotr Rozwadowski

Właściciel

Licencja: 17486

biuro@komfortplus.com.pl

zostaw wiadomość
31,37 zł/m2 cena: 1 600 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu mieszkanie (na I piętrze w bloku) składające się z 2 rozkładowych pokoi (23m/15m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, okna PCV, na podłodze panele, w łazience nowa glazura i terakota, nowoczesna zabudowa kuchni. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu wydziałów UMK. Koszt najmu wynosi 1600zł + 980 zł.- opłaty administracyjnej (w tym ogrzewanie i zaliczka za wodę, śmieci). Polecam - Piotr Rozwadowski tel. 604-402-474

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KMP-MW-3098
Powierzchnia 51,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu ogrzewanie, woda/ryczałt na wodę, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 980 PLN
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 2
Rok budowy 1965
Ogrzewanie miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Usytuowanie środkowe

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23/15 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni z nowoczesną zabudową kuchenną

mieszkanie na wynajem

KMP-MW-3069

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. + 650 zł.opłaty administracyjnej (w tym ogrzewanie, zaliczka za wodę, śmieci). Polecam - Piotr Rozwadowski ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,18 zł
cena 1 400 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Wrzosy, Zbożowa

Toruń, Koniuchy, Janiny Bartkiewiczówny
mieszkanie na wynajem

KMP-MW-3082

Najem okazjonalny (notarialny) Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (21), kuchni (10m), łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym technicznym: na ścianach gładzie, na podłodze mozaika parkietowa oraz terakota. ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,03 zł
cena 1 600 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Koniuchy, Janiny Bartkiewiczówny
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Na Skarpie

Toruń, Na Skarpie
mieszkanie na wynajem

KMP-MW-3096

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, na podłodze ...

Powierzchnia
61,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
32,79 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Na Skarpie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Toruń, Stawki, Strzałowa

Toruń, Stawki, Strzałowa
mieszkanie na wynajem

KMP-MW-3097

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 pokoi (24m/9m), aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym (na ścianach gładzie, okna PCV, nowe ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,47 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Toruń, Stawki, Strzałowa